ÜRÜNLERİMİZ
FABRİKA & OCAKLAR
UYGULAMALAR

Hakkımızda

Ay Kardeşler Mermer Sanayi 1982 yılında Yusuf ve Ali BURUKHAMZAOĞLU kardeşler tarafından Bursa’da kuruldu.
Bugüne dek edindiğimiz tecrübe ve fabrikamıza yaptığımız dünya standartlarındaki makina ve ekipman parkı yatırımı ile kendi mermer ocaklarımızdan elde ettiğimiz 9 farklı doku ve niteliklerdeki ürünlerimizi blok, parlatılmış plaka, döşeme ve diğer isteğe uygun formlarda müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Ay Kardeşler Mermer Sanayi olarak hedefimiz gelişen dünya standartlarında uyumluluğumuzu arttırmak amacıyla uygun kalite  politikalarının firmamızın bünyesine uygulamak ve dünya pazarındaki satış payımızı arttırmaktır.

İstikrarlı büyüyen firmamız 6.000 m2 kapalı alan, 7.000 m2 açık alanda müşterilerine ürünün ulaşması dahil tüm proseslerin takip hizmeti mevcut tecrübeli kadrosu ile vermektedir.

Her geçen gün artan müşteri portföyümüz, geçmişten gelen deneyimlerimiz ve yeni dünya ilkelerine  uyumlu üretim sistemimiz ile başarıya olan yolculuğumuzda müşterilerimiz ve meslek taşlarımızla beraber yürümekteyiz.

Başarının Dürüst, İstikrarlı ve Kaliteli üretim yapmaktan başladığı ilkesinin bilinciyle gelişim sürecimizin devamını tesis etmekle görevliyiz.